Baner reklamowy to obecnie najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób na zaprezentowanie firmy w formie outdooru.

Cechuje się dużą odpornością i wytrzymałością w przeciwieństwie do plakatu. Wykonywany jest z tkaniny lub siatki winylowej dzięki czemu baner może być drukowany w dużych rozmiarach i jest odporny na czynniki środowiska naturalnego. Uważany jest za jedną z bardziej oryginalnych i najekskluzywniejszych form reklamy, ponieważ może być umieszczany dosłownie wszędzie. Począwszy od wieżowców, budynków, stelaży do banerów, bram i płodów aż po wnętrza hal i miejsc ekspozycji. Banery mogą być jednostronne jak i dwustronne lub też podświetlane, dodatkowym efektem zwiększającym wartość baneru może być zastosowanie laminatu UV lub też od niedawna stosowane banery odblaskowe, które są widoczne również w nocy nawet jeśli nie posiadają dodatkowego oświetlenia. Popularność banerów jest bardzo duża, spotykamy się z nimi niemal na każdym kroku, dlatego warto stworzyć profesjonalny projekt taki, który nie będzie odstraszał klientów swoim wykonaniem, a przyciągnie ich swoją atrakcyjnością. Projekty wykonane w odpowiedniej technologii dają wiele możliwości grafikowi w uzyskaniu interesujących efektów. Również montaż banerów wykonanych profesjonalnie jest łatwiejszy, ponieważ są umieszczane metalowe oczka montażowe.


Komu zlecić wykonanie banera?

Zastanawiasz się gdzie wykonać taki baner? Wiele drukarni również oferuję usługę wykonania projektu, jednak najczęściej projekty te są proste. Wykonuje je często osoba niezwiązana z projektowaniem grafiki oraz poświęca mu mało czasu, gdyż najczęściej projekt takiego baneru jest w niskiej cenie lub też traktowany jako gratisowa usługa. Taki baner najczęściej przedstawia jedynie jakieś informacje, nie jest on zbytnio dostrzegalny i po prostu nie spełnia swojej roli. Po dobry projekt najlepiej udać się do studia graficznego. Zaprojektowany baner przez grafika z pewnością wykaże się dużym wkładem pracy i skutecznością. Grafik posiada wiedzę w dziedzinie projektowania. Wie jak przyciągnąć widza, jakich środków użyć i co sprawdza się na różnych wielkościach banerów w odpowiedniej tematyce. Również niektóre studia graficzne oferują druk oraz montaż. Kompleksowe usługi są tańsze, dlatego warto wybrać jednego dostawcę. To z pewnością zaoszczędzi twój czas i pieniądze.

Czy warto oszczędzać na projekcie i druku banera?

Przy wyborze odpowiedniej firmy warto sprawdzić na jakim materiale baner jest drukowany, czy grubość jest odpowiednia, czy baner posiada laminat UV, dzięki któremu baner jest trwalszy, a także, czy tańsza wersja posiada również oczka montażowe. Bardzo istotnym elementem poruszanym powyżej jest zapoznanie się z możliwościami projektowymi danej firmy. Tanie banery często posiadają skromną grafikę.

Czy baner naprawdę przynosi efekt?

Umieszczony w widocznym miejscu zawsze spełni swoje zadanie, ponieważ w przestrzeni publicznej zawsze będzie miał swojego widza. Sieć internetowa jest bardzo popularna, jednak nadal wiele osób korzysta z usług z polecenia lub też woli wybrać dostawcę ze swojego miasta. Zauważony baner przez taką osobę będzie dobrym niezobowiązującym wabikiem do odwiedzenia twojego lokalu lub strony internetowej i zapoznania się z usługą.

Skorzystaj z oferty naszego studia graficznego

Jesteśmy firmą projektową od ponad 5 lat. Przez ten czas wykonaliśmy wiele różnych projektów i na swoim koncie posiadamy setki zadowolonych klientów, ponieważ dbamy o dobrą jakość naszych produktów i zadowolenie klienta. Oferujemy unikalne projekty banerów wraz z ich wydrukiem na wysokiej jakości materiale frontlit 510g oraz materiale powlekanym. Nie stosujemy cieńszych i tańszych materiałów gdyż są po prostu nietrwałe. Zobacz nasza ofertę banerów.

 

Bezpłatna wycena

Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje.

Nasi Klienci

Przez lata pracowaliśmy dla setek firm.
Dołącz do nas już dziś.

  • 1.png
  • 1.png
  • 1.png
  • 1.png
  • 1.png
  • 1.png
  • 1.png
  • 1.png
  • 1.png

PROPERART
Ul. Bohaterów Katynia 55
42-208 Częstochowa
NIP: 5732773170

Zapraszamy codziennie od poniedziału do piątku w godzinach 9:00 - 17:00.

tel. +48 509 875 091
e-mail: info@properart.pl

Strony www Częstochowa

Projektujemy responsywne storny internetowe dostosowane do wytycznych Google.


Czytaj więcej