Jeśli planujesz sprzedaż produktów w sklepie internetowym czy na aukcjach internetowych, będziesz potrzebował dobrych fotografii produktu. Zmysł wzroku to jeden z najważniejszych zmysłów, dlatego warto zaprezentować swój produkt z jak najlepszej strony. 

 

Fotografia produktowa - packshot

Packshot to fotografia, która cechuje prezentacja produktu na jednolitym białym tle. Znajduje zastosowanie między innymi w sklepach internetowych, na aukcjach czy też we wszelkiego rodzaju drukach. Aktualnie na aukcjach Allegro wymogiem jest zaprezentowanie produktu na białym tle. Taka prezentacja pokazuje rzeczywisty wygląd przedmiotu i jest czytelna dla klienta.

 

Forografia reklamowa

Fotografia reklamowa pozwala na najlepszą prezentację produktu. Fotografie reklamowe można wykorzystać w broszurach, ulotkach, katalogach, prezentacjach oraz w magazynach i prasie.

 

 

 

 

aspect_ratioPackshot STANDARD

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty w Internecie, a nie posiadasz ich zdjęć, ta oferta jest dla Ciebie. Wykonujemy packshoty, czyli zdjęcia przedmiotów na białym tle, przeznaczone do sprzedaży internetowej.

  • minimum 2000px od szerszego boku
  • niezbędny podstawowy retusz

high_qualityPackshot PREMIUM

Realizujemy również wymagające fotografie reklamowe w wysokiej jakości, przeznaczone do druku wielkoformatowego. Zaawansowany retusz i większe rozmiary gwarantują lepszą prezentację również w druku.

  • minimum 4000px od szerszego boku
  • zaawansowany retusz (usuwanie skaz, zabrudzeń, zagnieceń)
  • korekta kontrastu i nasycenia barw
  • dodanie cieni lub odbicia
 

torba2aspect_ratioObróbka zdjęć

Masz własne zdjęcia, które wymagają poprawy lub usunięcia tła? Zajmujemy się obróbką dostarczonych zdjęć, m. in. usunięcie tla lub zbędnych elementów, korekcja światła, kolorów, kontrastu. Pomożemy w dostosowaniu zdjęć do nowych standardów np. Allegro, gdzie białe tło jest obecnie wymogiem.aspect_ratioAranżacje produktów

Chcesz zaprezentować swój produkt w sposób indywidualny lub niestandardowy? Wykonamy zdjęcia na różnego rodzaju tle, scenerii lub zdjęcia w zestawie z innymi produktami. Aranżacje produktów pozwalają na realne przedstawienie produktu w miejscu jego przeznaczenia.