certyfikat ssl

Internet idzie do przodu, a co za tym idzie również podnoszenie poziomu bezpieczeństwa. Już niebawem bo w czerwcu 2018 wjedzie nowa wersja przeglądarki Chrome 68, która wszystkie strony bez certyfikatu SSL oznaczać będzie jako niebezpieczne. 

allegro usuwa szablony aukcji

Allegro już od dłuższego czasu wprowadza znaczne zmiany w działaniu serwisu i zasadach użytkowania. Jeszcze nie dawno mieliśmy do czynienia z nowymi zasadami miniaturek Allegro. Jedną z ważniejszych zmian aktualnie jest zmiana dotycząca opisu przedmiotu.

miniaturki allegro

Od lutego 2017 roku Allegro wprowadziło nowe standardy dotyczące wyglądu miniaturek. Jeśli jeszcze nie dostosowałeś swoich zdjęć do nowych wymogów, koniecznie przeczytaj ten artykuł i dostosuj swoje zdjęcia jak najszybciej.

koszt strony

Chciałbyś wykonać stronę internetową, ale nie wiesz ile może kosztować jej wykonanie? Nie możesz zdecydować komu zlecić jej stworzenie. A może chciałbyś być pewny czy nie przepłacisz, bo słyszałeś, że stworzyć stronę można samodzielnie? Jeśli szukasz odpowiedzi na którekolwiek z pytań, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Baner reklamowy to obecnie najpopularniejszy i najskuteczniejszy sposób na zaprezentowanie firmy w formie outdooru.

domena internetowa
Tematem tego artykułu będą domeny oraz to jak niektóre firmy projektujące strony internetowe potrafią sobie je przywłaszczać.

Podkategorie