Unikalny projekt logo, który zapadnie w pamięci

Jednym z najważniejszych zadań nowego biznesu jest stwożenie unikalnej marki i dobrego wizerunku. Już na samym początku warto zadbać o dobry projekt logo, które odzwierciedli działalność Twojej firmy i na długo zapisze się w pamięci. Dobry projekt logo z pewnością ułatwi firmie osiągnięcie sukcesu i będzie podstawą do dalszych etapów rozwoju firmy. 

projekty logo

Dobry biznes zaczyna się od dobrej identyfikacji

Logo jednoznacznie określa wizerunek firmy, a co za tym idzie kolory firmowe i stylistykę. Każdy kolejny projekt powinien być spójny ze ściśle zaplanowaną koncepcją. Dobrze zaplanowana identyfikacja nie narazi Twojej firmy na utratę rozpoznawalności. Warto więc powieżyć to zadanie od samego początku profesjonalistom.

 

wizytowki

Projekty wizytówek

Wizytówka jest jedną z najważniejszych elementów prezentacji firmy. Towarzyszy chwilom nawiązywania pierwszego kontaktu, dlatego warto zrobić dobrze pierwsze wrażenie z profesjonalną wizytówką. Zaprojektujemy wizytówkę, której nikt nie wyrzuci z portfela.

Papier firmowy

Autorski projekt papieru firmowego to oznaka profesjonalizmu i staranności o detale. Zaprojektujemy papeterię biurową, na której każdy druk taki jak oferta, faktura czy też fax będzie wyglądał profesjonalnie i rzetelnie.
papier firmowy
identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna

Podstawą dobrze działającego marketingu jest identyfikacja firmy. To od niej zależy czy nasza firma będzie rozpoznawalna nawet wtedy, kiedy logo nie będzie w zasięgu wzroku. Kolorystyka, kształty, typografia to jedne z podstawowych elementów tworzących wizerunek firmy, dlatego warto zadbać o dobry i charakterystyczną identyfikację.

Odzież firmowa

Do Państwa dyspozycji przekazujemy komplet plików, dzięki którym będzie możliwe wykorzystanie projektu logo na różnych polach marketingu między innymi do druku, graweru, haftu czy też do druku ogromnych rozmiarów baneru.
projekty ubrań firmowych
grafika na facebook

Grafika do internetu

Logo to zwykle pierwszy element, który widzimy przeglądając strony lub sklepy internetowe, czy też media społecznościowe. Wato zatem zadbać o spójną oprawę. 

perm_mediaPrzykłady wykonanych projektów logo, identyfikacji wizualnej

portfolio projekty logo

 

Ile kosztuje wykonanie logo?

Nie stosujemy sztywnych cenników. Potrzeby firm w zależności od branży są bardzo różne, więc każdy wykonany przez nas projekt logo wyceniamy indywidualnie. Wpływ na cenę ma przede wszystkim poziom zaawansowania znaku, ilość projektów wstępnych oraz dodatkowe projekty wizytówek, papieru firmowego, koperty, pieczątki czy księgi znaku. Powiedz nam jakie logo potrzebujesz, a prześlemy niezobowiązującą ofertę.

 

tabLifting logo

Przychodzi taki moment, że nawet najlepszy projekt graficzny po latach swojego istnienia wymaga ponownego przemyślenia i wprowadzenia zmian. Bardzo często wystarczą niewielkie zmiany, aby unowocześnić przestarzały już projekt. Czasem jednak potrzebne są radykalne zmiany, dzięki którym firma zyska na świeżości i nowoczesności, a całość wpisze się aktualne trendy. 

tabOdtworzenie logo

Masz już logo, ale nie posiadasz go w jakości umożliwiającym wydruk wielkoformatowy? Żaden problem, prześlij nam takie logo a zwektoryzujemy je, dzięki czemu będziesz mógł je powiększyć do każdego rozmiaru nie tracąc na jakości. Wystarczy nam zdjęcie lub plik graficzny w małym formacie. Koszt jest zależny od stopnia zaawansowania Twojego logo.
chatFormularz zapytania

Skontaktuj się z celu wyceny Twojego projektu logo.
Napisz nam co potzrebujesz a przedstawimy dla Ciebie indywidualną ofertę.